اخذ دریافت صدور فوری و ارزان گواهی گواهینامه ایزو ISO و IMS و HSE و CE و رتبه گرید پیمانکاری و رتبه و گرید انفورماتیک

5/5 - (1021 امتیاز)

اخذ گواهینامه ایزو ارزان قیمت

اخذ گواهینامه ایزو ارزان قیمت

اخذ گواهینامه ایزو ارزان قیمت را بسیاری متقاضیان خواستارند. بسیاری از شرکتها هستند که از لحاظ اقتصادی ممکنست در مضیقه باشند. ممکنست از شرکتهای تازه تاسیس و نوپا باشند که نمی توانند هزینه زیادی بابت اخذ گواهینامه ایزو بدهند. ممکنه هدف یک سازمان انقدر بزرگ نباشد که بخواهد هزینه زیادی صرف کند.

دلایل متعددی وجود دارد که شرکتها بدنبال گواهی ایزو ارزان هستند. چیزی که مهم هست اینست آیا امکان اخذ گواهی نامه iso ارزان وجود دارد؟ هستند مراجعی که گواهی ایزو ارزان قیمت صادر می کنند و تعدادشان کم نیست و همگی دارای اعتبار یکسان هستند.

امروزه صدور گواهینامه ایزو با کمترین قیمت و پایینترین قیمت نیز امکانپذیر هست. خوشبختانه تعداد مراجع متعدد و متنوع هستند. همین تعدد و تنوع باعث شده که امروزه متناسب نیاز هر سازمانی، گواهی ایزو ISO صادر میگردد. همچنین بابت زمان نیز از یک روزه و حتی کمتر از یک روز نیز ممکن هست.

گواهی نامه ایزو تقلبی

مراجع متعددی هستندکه گواهی ایزو صادر میکنند. بدلیل همین تعدد مراجع و عدم نظارت درست بر کار مراجع صدور گواهی ایزو ، مراکز تقلبی و افراد شیادی پدیدار شده اند. این افراد گواهینامه های ایزو یی صادر میکنند که ممکنست تنها یک ورق بی اعتبار باشد و یک برگه پرینتی که فاقد هر گونه اعتباری هست. آگاهی از اعتبار یک مرجع صادر کننده ایزو در درجه اول اهمیت دریافت گواهی ایزو هست.

متقاضیان دریافت گواهی نامه ایزو و بخصوص گواهینامه ایزو ارزان قیمت بایستی مطلع باشند. بقدری اخذ گواهینامه ایزو ارزان قیمت ممکنست برای سازمانی مهم باشد که از اعتبار غافل شود. پس از استعلام گواهی ایزو معتبر مطلع بشوید.

نحوه اعتبار سنجی گواهینامه ISO

مراجع مختلف هستند که اقدام به صدور گواهی نامه های ایزو میکنند. اعتبار گواهینامه های ایزو چگونه سنجیده میشود؟

مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو را تحت عنوان CB مینامند. CB مخفف CERTIFICATION BODY هست. این سرتیفیکیشن بادی ها یا همان سی بی ها بایستی تحت اعتبار یک نهاد دولتی باشند. این نهاد دولتی AB تعریف می گیرند که مخفف ACCREDITATION BODY تعریف می شود. در نهایت خود این نهاد دولتی بایستی تحت اعتبار یک نهاد بین المللی با عنوان IAF باشند. IAF مخفف INTERNATIONAL ACCREDITATION FROUM هست.

ISO چیست؟

ایزو یک سازمان جهانی هست که درون ژنو سوئیس واقع گردیده است. تمامی استانداردها درون این سازمان تهیه و تدوین شده و منتشر میگردند. ایزو ها انواع و اقسام مختلف و متعددی دارند که با یک کد 4 الی 5 رقمی از هم مجزا میشوند و یک مشخصه چهار و یا پنج رقمی دارند. هر کد مشخصه و شناسنامه یک استاندارد خاص هست.

IAF چیست؟

IAF تنها نهادی هست که از سوی سازمان جهانی ایزو بجهت صدور گواهینامه ایزو معتبر تعریف شده است. سازمان جهانی ایزو ISO که درون ژنو سوئیس قرار دارد. تمامی کشورها درون این سازمان عضویت دارند. هر کشور عضو یا اعضایی درون سازمان ایزو دارد که همان AB ها هستند. AB های هر کشور درون سایت IAF به آدرس WWW.IAF.NU قابل مشاهده هستند.

لیست تمامی AB های تحت اعتبار IAF را درون سایت IAF میتوانید مشاهده کنید.

لیست AB های معتبر تحت اعتبار IAF

AB کشور ایران و تنها AB ایران NACI می باشد.  AB انگلیس UKAS ،  آلمان DAKKS ، فرانسه COFRAC و AB های دیگر که هر کشور AB مختص خود را دارد. لیست تمامی AB ها درون سایت IAF قابل مشاهده هست. تنها با مراجعه به سایت IAF و انتخاب کشور مورد نظرتان اعضای هر کشور را مشاهده بفرمایید.

برند مورد نظر خود را از هر کشور انتخاب کنید فقط دقت کنید که گواهینامه ایزو AB مورد نظر شما درون ایران مجوز صدور دارد.

استعلام AB های تحت اعتبار IAF

ممکنست بنابر دلایل سیاسی و تحریمهای سالهای اخیر، برخی برندها درون ایران مجوز صدور نداشته باشد. اما از آنجایی که شرکتهای سودجویی هستند که از عدم آگاهی شرکت های متقاضی دریافت گواهینامه ایزو سوء استفاده میکنند. ممکنست ادعا کنند گواهینامه ایزو برند مد نظر شما را ارائه می دهند. درحالیکه ضمن اینکه آن برند مد نظر شما نبوده حتی گواهینامه ایزو صادره فاقد اعتبار باشد.

پس توصیه میشود حتما با اطلاعات کافی در جهت انتخاب مرجع صادر کننده گواهی نامه ایزو اقدام نمایید. همچنین می توانید با تماس با سیستم کاران از مشاورین مرکز اطلاعات کافی را دریافت کنید. کلیه مشاوره مرکز سیستم کاران در خصوص تمام سوالات شما درباره گواهینامه ایزو ، نحوه اخذ گواهی ایزو ، مراجع صادر کننده گواهی نامه ایزو رایگان می باشد. تنها یک تماس کافیست.

گواهینامه ایزو ارزان قیمت از کجا بگیریم؟

مراجع صادر کننده گواهی نامه ایزو بسیار متنوع و متعدد هستند. بخصوص مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو غیر IAF که تعدادشان بسیار زیادند. این مراجع غیر IAF بدلیل اینکه زیاد هستند برای جلب مشتری قیمتهای مختلف و متنوعی تعریف کرده اند. چیزی که مشخص هست تمامی برندهای غیر IAF دارای اعتبار یکسانند و همگی اعتبارشان یکیست. تفاوت مراجع در نوع برندشان هست و شکل وشمایلشان.

تفاوت قیمتها نیز در نوع برند و حتی در دندانگردی مراجع ثبت و صدور گواهی ایزو هست.

مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو غیر IAF تابع قوانین خاصی نیستند. پیاده سازی و ممیزی درخصوص مراجع غیر IAF به راحتی صورت می پذیرد. پیاده سازی به اختیار شرکت متقاضی اخذ گواهی ایزو هست. ممیزی نیز صوری خواهد بود. به همین جهت گواهینامه ایزو در مراجع غیر IAF ارزان و فوری بدست میاید.

اخذ گواهینامه ایزو ارزان قیمت با سیستم کاران

گواهینامه ایزو ارزان قیمت و حتی فوری به روشهای متعددی بدست میاید. سیستم کاران از شرکتهای پیشرو در صدور گواهینامه ایزو با قیمتهای مختلف و زمانهای متعدد متناسب نیاز شما می باشد.

ابتدا با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید. اطلاعات کافی را دریافت کنید.

نامه ای تحت عنوان نامه اعلام قیمت برایتان ارسال میشود. این نامه شامل برندهای مختلف با قیمتهای مختلف هست. می توانید از برند مورد نظرتان متناسب نیازتان انتخاب نمایید.

پس از انتخاب مرجع مورد نظر در صورت تمایل برای شما متقاضی محترم فرم درخواست گواهینامه ایزو در قالب وورد ارسال میگردد. این فرم شامل اطلاعاتی هست که توسط متقاضی بایستی پر گردد. اطلاعات هم به لاتین و هم فارسی توسط متقاضی تکمیل می گردد. پس از تکمیل فرم دوباره فرم در قالب وورد برای مرکز سیستم کاران فرستاده می شود و چنانچه اصلاحاتی لازم باشد انجام می شود و دوباره جهت تایید نهایی برای متقاضی عودت می شود.

پس از تایید نهایی فرم به بخش اجرایی جهت اقدامات لازم برای ثبت و صدور گواهینامه ایزو ارجاع داده می شود. در نهایت گواهی ایزو صادر خواهد شد.

تمامی مراحل صدور گواهی ایزو غیر حضوری و بصورت آنلاین انجام میشود و نیازی به حضور متقاضی محترم نخواهد بود. سیستم کاران با مدیریت با تجربه و مشاورین خبره، ثبت و صدور گواهی ایزو را در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه برای شما به انجام خواهد رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مفید
لینکهای مرتبط و مفید