اخذ دریافت صدور فوری و ارزان گواهی گواهینامه ایزو ISO و IMS و HSE و CE و رتبه گرید پیمانکاری و رتبه و گرید انفورماتیک

5/5 - (12 امتیاز)
دریافت گواهینامه IMS سیستم مدیریت یکپارچه
گواهینامه IMS بیش ازآنکه یک گواهی ایزو باشد، یک اصطلاح است. IMS مخفف سیستم مدیریت یکپارچه هست

گواهینامه IMS

گواهینامه IMS بیش ازآنکه یک گواهی ایزو باشد، یک اصطلاح است. IMS مخفف سیستم مدیریت یکپارچه هست. هر وقت یک شرکتی سه استاندارد ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 را بطور همزمان و یکپارچه دریافت نماید می گویند آن شرکت سیستم مدیریت یکپارچه یا همان IMS دارد.
اخذ گواهی نامه IMS از آنجا رایج شد که اکثر کارفرماها بر حسب عادت از پیمانکاران خود گواهی نامه IMS را مطالبه می کردند. درحالیکه IMS خودش گواهی نامه نبود و فقط یک اصطلاح بود. اما مراجع صادر کننده اقدام به ثبت و صدور مدرک IMS نمودند.
گواهیIMS توسط IAF اعتباردهی نمی شود و توسط CB ها بصورت غیر اعتباردهی شده صادر می گردد. ثبت و صدور گواهی نامه IMS رایگان است. چون CB هزینه های IMS را قبلا از بابت ثبت و صدور سه گواهینامه اصلی و عمومی ایزو یعنی ISO9001 و ISO14001 و ISO45001 دریافت کرده اند.

لیست شرکت های صادر کننده گواهینامه IMS

همان شرکتها و CB هایی که گواهینامه ایزو را صادر می کنند، گواهی سیستم مدیریت یکپارچه نیز صادر می کنند. مراجع صادر کننده گواهینامه ایزو تحت اعتبار IAF از بالاترین سطح اعتباری برخوردار هستند و متقاضیان بایستی حتی المقدور از مراجع صادر کننده تحت اعتبار IAF برای دریافت گواهینامه های ایزو و IMS خود اقدام کنند. سریعترین و ارزان ترین روش برای گرفتن گواهی IMS را با مرکز سیستم کاران تجربه نمایید.
به متقاضیان پیشنهاد میگردد که سایر استانداردهای عمومی و تخصصی خود را از طریق لینک زیر بررسی نمایند و در نهایت با کلیک بر روی دگمه ثبت سفارش گواهینامه ایزو مورد نیاز خود شروع به اقدام نمایند.

یک پاسخ

  1. گواهی نامه IMS را بصورت رایگان از مرکز شما گرفتم. تشکر ویژه دارم از حسن نیت و مشتری مداری خوب شما
    خیلی شرکت‌ها تماس گرفته بودم و متاسفانه وقتی دیدن من عجله دارم هزینه های خیلی زیادی اعلام می‌کردند . من اول فکر میکردم گواهینامه IMS یه مدرک از سازمان ایزو هست ولی با مشاوره خوب شما خیلی آگاه شدم. ایا شما کارهای گرفتن گواهینامه ایمنی اداره کاررا هم انجام می‌دید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مفید
لینکهای مرتبط و مفید