اخذ دریافت صدور فوری و ارزان گواهی گواهینامه ایزو ISO و IMS و HSE و CE و رتبه گرید پیمانکاری و رتبه و گرید انفورماتیک

4.8/5 - (28 امتیاز)
گواهینامه HSE - MS سیستم مدیریت ایمنی ، بهداشت و محیط زیست
گواهینامه HSE سیستم مدیریتی در خصوص بهداشت ، ایمنی و محیط زیست و اخذ HSE

گواهینامه HSE – MS

گواهینامه HSE – MS یک استاندارد در مورد بهداشت ، ایمنی و محیط زیست هست. گواهینامه HSE با گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران فرق دارد. گواهینامه HSE توسط CB های داخلی و بین المللی صادر می شود، اما گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران توسط وزارت کار صادر می گردد.

 

کاربرد گواهینامه HSE – MS

گواهینامه HSE – MS برای تمامی شرکتها و سازمانها قابلیت صدور دارد، یعنی هر شرکتی با هر زمینه فعالیتی می تواند گواهی HSE بگیرد. مدرک HSE – MS یک استاندارد ISO نیست، بلکه یک استاندارد بین المللی هست که توسط مراجع صادر کننده گواهی ایزو صادر میگردد.

هر شرکتی حتما با موضوع بهداشت ، ایمنی و محیط زیست سر و کار دارد. بنابراین گواهینامه HSE در هر شرکتی کاربرد دارد.

 

شرکتهای صادر کننده گواهینامه HSE

شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو ، گواهینامه HSE را نیز صادر می کنند. ثبت و صدور گواهینامه HSE یکی از خدمات سیستم کاران هست. لیست CB های صادر کننده گواهی HSE عملا وجود ندارد، چون تعداد شرکتهای صادر کننده مدرک HSE کم و زیاد می شدند.

 

ارتباط گواهینامه HSE با سایر استانداردهای ایزو

استاندارد HSE شباهت خیلی زیادی با استانداردهای ISO 14001 و ISO 45001 دارد. گواهینامه HSE جدای از گواهینامه های ایزو 14001 و ایزو 45001 صادر میگردد.

متقاضیان معمولا تصور می کنند که گواهی نامه HSE همان گواهی ایزو 14001 و ایزو 45001 هست اما این تصور یک تصور اشتباه هست. البته خیلی از الزامات HSE با الزامات دو استاندارد 14001 و استاندارد 45001 مشابه هستند.

 

گواهینامه های استانداردهای عمومی و استانداردهای تخصصی

به متقاضیان توصیه میگردد که سایر استانداردهای عمومی و تخصصی خود را مطالعه کنند و سپس تصمیم گیری نمایند. همچنین می توانید با تماس با مرکز سیستم کاران از سایر گواهینامه های عمومی و تخصصی خود مطلع شوید.

پس از انتخاب گواهینامه های خود با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش گواهینامه های خود را به ما بدهید.

یک پاسخ

  1. گواهینامه HSE-MS که از این مرکز گرفتم مورد تأیید کارفرما قرار گرفت و باعث شد در مناقصه برنده شویم. ابتدا از ریاست محترم این مرکز تشکر ویژه میکنم که با توجه به زمان و هزینه ای که داشتم بهترین نوع مدرک را برای شرکت ما معرفی و صادر کردند. انشالله برای گواهینامه های دیگر هم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مفید
لینکهای مرتبط و مفید