اخذ دریافت صدور فوری و ارزان گواهی گواهینامه ایزو ISO و IMS و HSE و CE و رتبه گرید پیمانکاری و رتبه و گرید انفورماتیک

4.5/5 - (540 امتیاز)
گواهینامه ایزو 9001
دریافت اخذ گرفتن گواهینامه ایزو ISO معتبر و اصلی با کمترین قیمت و در کمترین زمان

گواهینامه ایزو 9001

گواهینامه ISO9001 بعنوان اصلی ترین و عمومی ترین استاندارد از سری استانداردهای بین المللی ISO منتشر شده از سوی سازمان جهانی ایزو مطرح هست. بطوریکه تمامی سازمانها و شرکتها اگر بخواهند بعنوان مثال فقط یک گواهینامه ایزو داشته باشند، گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ را بعنوان مدرک ایزوی کلیدی و عمومی دریافت می کنند. فرقی نمی کند که زمینه فعالیت مجموعه متقاضی پیمانکاری ، تولیدی ، خدماتی و یا هرگونه فعالیت دیگری باشد. در هرحال گواهینامه ایزو 9001 بعنوان یک استاندارد عمومی برای هر شرکتی با هرگونه اسکوپ فعالیتی ثبت و صادر میگردد.

سیستم مدیریت کیفیت ISO9001

عنوان استاندارد ایزو 9001 ، سیستم مدیریت کیفیت است. سیستم مدیریت کیفیت به زبان لاتین و مخفف QMS نیز گفته میشود. بنابراین هر شرکتی که در هر زمینه ایی فعالیت می کند می تواند جهت اثبات ادعای خود مبنی بر وجود یک نظام منسجم مدیریتی در جهت ارتقای سطح کیفیت در کلیه فرآیندهای سازمانی خود گواهی نامه ایزو 9001 را دریافت نماید.
شرکتهای فعال در حوزه تولید، خدماتی، پیمانکاری، بازرگانی و همگی می توانند گواهینامه ایزو9001 را دریافت نمایند.
استاندارد ایزو 9001 هر چند سال یکبار ویرایش میشود و با بهبود اثربخشی خود نواقص گذشته را پوشش می دهد.
شما متقاضیان محترم بایستی توجه داشته باشید که اگر قرار است یک گواهینامه ایزو فقط برای مجموعه خود بگیرید حتما بایستی گواهینامه ایزو 9001 را دریافت نمایید.

گواهینامه های ایزو مرتبط با ایزو 9001

استاندارد ایزو 9001 فقط به تنهایی جزء استانداردهای عمومی ایزو نیست. بلکه استانداردهای عمومی دیگری نیز وجود دارد. از جمله استانداردهای عمومی که بهمراه گواهینامه استاندارد ایزو 9000 گرفته میشود، میتوان از استانداردهای ایزو 14001 و ایزو 45001 نام برد. ایزو ۱۴۰۰۱ با عنوان سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو ۴۵۰۰۱ با عنوان سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای یا بهداشت شغلی مطرح هست. نکته قابل توجه اینکه طراحی و پیاده سازی همزمان سه استاندارد ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 45001 در یک سازمان، سازمان را به یک سیستم مدیریت یکپارچه می رساند که اصطلاحا بهش IMS گفته می شود.

 

گواهینامه ایزو عمومی، گواهینامه ایزو تخصصی

به متقاضیان پیشنهاد میگردد که سایر استانداردهای عمومی و تخصصی خود را از طریق لینک زیر بررسی نمایند و در نهایت با کلیک بر روی دگمه ثبت سفارش گواهینامه ایزو مورد نیاز خود شروع به اقدام نمایند.

4 پاسخ

  1. گواهی نامه ایزو ۹۰۰۱ را برای حضور در مناقصه لازم داشتم. بعد از ارتباط با سیستم کاران این گواهینامه را در وقت و زمان مناسبی به راحتی گرفتم. حالا یک سوال داشتم آیا بعدا میتونم گواهینامه ای که گرفتم روی گواهی نامه تحت اعتبار بین‌المللی سوییچ کنم؟حدودا چقدر زمان میبره؟

  2. تفاوت گواهی ایزو ۹۰۰۱ که از مراجع با اعتبار iaf بگیریم با گواهی ایزو ۹۰۰۱ که از مراجع غیر iaf بگیریم در چی هست؟ بحث زمان برای ما مهم نیست فقط چون یک شرکت کوچک هستیم درآمد زیادی نداریم و از نظر هزینه‌ها قیمت گواهینامه ایزو و مشاوره برای ما خیلی اهمیت دارد.

  3. گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ بعنوان یک استاندارد پرطرفدار و مرجع نامبرده شده است. اما مهمترین مزایا و فواید این استاندارد چی هست و اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ چه منافعی برای یک کسب و کار بهمراه دارد؟ شرکت ما قصد گرفتن استانداردهای ایزو را دارد و ممنون میشم ما را بیشتر راهنمایی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مفید
لینکهای مرتبط و مفید