اخذ دریافت صدور فوری و ارزان گواهی گواهینامه ایزو ISO و IMS و HSE و CE و رتبه گرید پیمانکاری و رتبه و گرید انفورماتیک

امتیاز بدهیدpost
اخذ گواهینامه ایزو فوری و ارزان
اخذ گواهینامه ایزو فوری و ارزان ، درخواست غالب شرکتهای متقاضی اخذ و دریافت گواهینامه ایزو هست

اخذ گواهینامه ایزو فوری ، سریع

غالبا شرکتهای متقاضی اخذ گواهینامه ایزو ISO ، جهت دریافت گواهی ایزو به دنبال این هستند که گواهی ISO در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه دریافت کنند. بنابر دلایل مختلفی غالب شرکتها بدنبال دریافت ایزو ارزان و فوری هستند.

چرا شرکتها بدنبال دریافت گواهینامه ایزو ارزان و فوری هستند؟

بنابر دلایل مختلفی شرکتها و سازمانها بدنبال دریافت گواهی ایزو ارزان و فوری هستند، دلایلی همچون مناقصات که سازمانها عجله دارند که مناقصه را از دست ندهند و می بایست هر چه سریعتر گواهینامه ای را که کارفرمای مناقصه گزار ازش خواسته جهت از دست ندادن مناقصه ارائه بدهد.

مثلا چنانچه کارفرمای مناقصه گزار ازش درخواست گواهینامه ISO کند و آن سازمان هم گواهینامه ایزو نداشته باشد ناچارا دنبال مراجع و راهکارهایی هست که سریعا به ایزو برسد.

در این مواقع بایستی سازمان متقاضی ایزو ، مراقب باشد که در دام افراد و شرکتهای شیاد و دروغین نیوفتد که از این فرصت سواستفاده می کنند و گواهی فیک و فاقد اعتبار را جای گواهینامه اصیل با قیمت گزاف ارائه می کنند. این دست مراکز و افراد با اسامی دهان پر کن و با سواستفاده از نام سایتهای معتبر خود را موجه و معتبر نشان میدهند.

جهت اخذ گواهینامه ایزو ارزان و فوری از طریق سیستم کاران اقدام کنید و با خیال راحت از مراجع معتبر گواهی ISO دریافت کنید و همچنین با استفاده از مشاوره رایگان مرکز ، مراجع معتبر ملی و بین المللی را بشناسید.

شرایط اخذ گواهینامه ایزو ارزان و فوری

 دریافت سریع و ارزان گواهینامه ایزو به عوامل متعددی بستگی دارد. عواملی همچون:

  • انتخاب نوع اعتبار CB صادر کننده ISO :

مراجع صادر کننده گواهینامه های ایزو متنوع هستند و تعدادشان زیادست که در کل میتوان آنها را در دو نوع طبقه بندی کرد: گواهینامه ایزو تحت اعتبار IAF و گواهینامه ایزو تحت اعتبار غیر IAF . در ادامه جهت درک کامل متقاضیان از این دو عنوان بیان می کنیم که:

IAF چیست؟

غیر IAF چیست؟

IAF چیست؟

IAF یک نهاد جهانی و بین المللی در خصوص ثبت و صدور ایزو هست که تنها نهاد تایید شده جهانی هست که می تواند به نهادهای اعتبار دهنده گواهینامه ایزو ، مجوز فعالیت بدهد. IAF تنها نهادی هست که در سازمان جهانی ایزو بعنوان مرجع معتبر در خصوص گواهینامه ISO مطرح هست.

IAF نهادهایی را در خود دارد با عنوان AB که تحت نظارتش فعالیت می کنند و اما این AB ها نیستند که گواهی ایزو صادر میکنند بلکه AB ها مجوز صدور به مراجع زیر دست خود می دهند که اصطلاحا بهشان CB گفته میشود. AB باید تحت قوانین IAF باشد و CB از AB تبعیت کند.

با این تفاسیر قطعا پروسه اخذ گواهی نامه ایزو از مراجع IAF ضمن اینکه زمانبر هست هزینه بر نیز هست زیرا باید قانونمند و طبق قوانین بین المللی پیش رفت و به گواهینامه ایزو رسید.

غیر IAF چیست؟

یک دسته دیگر از مراجع هستند اصطلاحا تحت عنوان مراجع غیر IAF خوانده میشوند. در بالا IAF و CB و AB را مختصرا بیان کردیم. مراجعی که از قوانین بالا تبعیت نکنند و AB و CB مستقل از IAF باشند و تحت نظارت IAF نباشند، اصطلاحا بهشان غیر IAF گفته می شود و به چنین گواهینامه های ایزو ، غیر IAF گفته میشود.

 اینگونه مراجع بنوعی CB و AB داخلی هستند و تحت نظارت نهاد بین المللی نیستند پس قطعا، سریعتر و ارزانتر بدست میایند.

با این تفاسیر چنانچه وقت ندارید و بنابر هر دلیل بدنبال گواهی ISO هستید از طریق مراجع غیر IAF بایستی اقدام کرد اما چنانچه نیاز شما گواهی ایزو تحت اعتبار IAF هست با سیستم کاران سریعتر و با هزینه مناسبتر میتوانید به گواهی ایزو IAF برسید زیرا ما راهکارها و تجارب لازم در این خصوص را داریم و برای موارد غیرضروری وقت و هزینه صرف نخواهیم کرد.

  • سرعت در طراحی ، مستندسازی و پیاده سازی ایزو در سطح شرکت، کمک گرفتن از مراکز حرفه ای :

تمامی این موارد و سرعت بخشیدن به این موارد به عوامل متعددی بستگی دارد: اول اینکه مرجع انتخابی ما از مراجع IAF باشد و یا مراجع غیر IAF .

مراجع غیر IAF ، در خصوص پیاده سازی و ممیزی بسیار راحت برخورد می کنند و پیاده سازی اختیاری هست و ممیزی صوری انجام میگردد اما مراجع IAF با سختگیری بیشتری اقدام میکنند و پیاده سازی سختگیرانه تر و ممیزی و رفع عدم انطباقها سختگیرانه انجام می گیرد که ممیزی و پیاده سازی زمان و هزینه بالایی را برای شرکتها بدنبال میاورد.

نکته قابل اهمیت اینکه قطعا مراجع IAF بین المللی هستند و دارای اعتباری اصیل و جهانی و از اعتبار بسیار بالاتری نسبت به مراجع غیر IAF قرار دارند.

دومین عامل جهت سرعت بخشیدن به پروسه صدور گواهینامه ایزو ، مهارت مراکزی همچون سیستم کاران هست که با دانش نسبت به راهکارهای مختلف متقاضیان ایزو را به گواهینامه ایزو مد نظرشان حتی از مراجع معتبر IAF در کوتاهترین زمان ممکن و مناسب ترین هزینه میرسانند.

اخذ گواهینامه ایزو ارزان قیمت

دریافت گواهینامه ایزو ISO با قیمت ارزان نیز شدنی و امکانپذیرست. ابتدا بایستی دانست که هزینه های گرفتن گواهینامه ایزو شامل چه هزینه هایی میشود.

هزینه اخذ گواهینامه ایزو

هزینه های دریافت گواهینامه ایزو ، به دو بخش اصلی زیر تقسیم می شود:

1 – هزینه های مشاوره ، مستندسازی و پیاده سازی:

هزینه مشاوره که بسته به مهارت و تجربه مشاور ، متفاوت هست یعنی هر چه مشاور دارای تجربه و مهارت بیشتری باشد هزینه مشاوره بالاتر خواهد بود. ضمن اینکه مشاوره در تمام مراحل دریافت گواهینامه ISO به شرکتهای متقاضی اخذ گواهی ایزو کمک شایانی خواهد کرد.

هزینه پیاده سازی و مستند سازی نیز بسته بنوع مراجع IAF و مراجع غیر IAF دارد که مراجع IAF سختگیرانه عمل می کنند و هزینه های بالاتری را نیز دریافت می کنند و اما مراجع غیر IAF غالبا هیچ هزینه ای را در خصوص مستند سازی و پیاده سازی به سازمانها تحمیل نخواهند کرد.

2 – هزینه های ثبت و صدور گواهینامه ایزو

هزینه های ثبت و صدور گواهینامه ایزو نیز با توجه به طی مراحل در خصوص مراجع IAF بیشتر از مراجع غیر IAF هست. در مورد هزینه های ردیف اول یعنی هزینه مشاوره و طراحی و مستند سازی و پیاده سازی چنانچه از طریق سیستم کاران اقدام به دریافت گواهی نامه ایزو نمایید رایگان هست و هزینه ای بر متقاضی تحمیل نمیگردد.

هزینه های ردیف دوم ، یعنی هزینه های ثبت و صدور گواهینامه های ایزو بدلیل برخورداری از تخفیفهای گروهی و تجمعی که سیستم کاران در نظر می گیرد به مراتب خیلی ارزانتر از مراکز دیگر هست و ضمن اینکه مرکز سیستم کاران با صداقت کامل در تمام مراحل شما را همراهی خواهد کرد.

کمترین زمان و کمترین هزینه برای دریافت گواهی نامه ISO

زمان و هزینه برای گرفتن گواهینامه های ISO ایزو بستگی به چند عامل دارد یکی از عوامل مهم تعیین کننده درکاهش زمان و هزینه برای دریافت مدرک ایزو ، نوع شرکتهای صادر کننده گواهی ایزو هست. هوشمندانه مرجع های صادر کننده گواهینامه ایزو خود را انتخاب نمایید تا ضمن دریافت گواهینامه ایزو متناسب شرایط و نیاز خود، به گواهی ایزو معتبر برسید و در دام افراد و شرکتهای شیاد و متقلب نیوفتید.

شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو ارزان

شرکتهای صادر کننده مدرک ایزو همواره درحال رقابت با یکدیگر هستند و سعی می کنند قیمتهای خودرا برای متقاضیان گواهی ایزو ISO کاهش دهند.

بنابراین لیست بروز شرکتهای صادر کننده گواهینامه ایزو در ایران را از سیستم کاران بخواهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مفید
لینکهای مرتبط و مفید